Masterclass
‘In gesprek over zingevingsvragen’
1 december 2017 / 13 – 17 uur
Titus Brandsma Memorial – Nijmegen
€80 particulier – €110 zakelijk – prijs ex BTW
info& inschrijven: info@zinenzijn.nl
Zingevingsvragen kom je overal tegen. ‘Waar sta ik?’, ‘Wie ben ik?’, ‘Wat geeft mij richting en voldoening?’
Maar hoe ga je over zingevingsvragen in gesprek? Hoe kun je vanuit werkelijke aandacht naar iemand luisteren? Hoe help je de ander richting te vinden zonder die aan te wijzen? Hoe kunnen stiltes bijdragen aan het zoeken naar antwoorden?
In deze masterclass ga je het ontdekken, uitproberen en ervaren.
VOOR JOU?
– Je komt als professional, mantelzorger of vrijwilliger in aanraking met zingevingsvragen en wilt hier (dieper) over in gesprek leren gaan
– Je hebt wat met de ‘binnenkant’ van ons bestaan en wilt van daaruit gaan luisteren en spreken
– Vanuit rust en aandacht bij iemand aanwezig kunnen zijn
– Oog en oor krijgen voor ‘het verhaal achter het verhaal’ en ‘de mens achter de mens’
EEN INSPIRERENDE MIDDAG
In deze masterclass leer je zingevingsvragen herkennen en er op reflecteren. Daarnaast maak je kennis met de drie pijlers die een gesprek over zingevingsvragen dragen. En natuurlijk gaan we spelenderwijs oefenen met verschillende manieren van luisteren en spreken. Spannend, maar ook uitdagend, verdiepend en leerzaam!
FRANS CROONEN
Frans Croonen is geestelijk begeleider, coach en eigenaar van Zin en Zijn. De afgelopen jaren was hij praktijkdocent aan het Titus Brandsma Instituut in Nijmegen, waar hij studenten gidste en begeleidde in het ambacht dat luisteren is. Deze expertise deelt hij in deze masterclass graag met een breder publiek.
Werken met Frans betekent verdiepend bezig zijn en daarbij waardevolle inzichten en nieuwe inspiratie opdoen. Stukje bij beetje een spelende mens worden. Vrij, zoekend en ontvankelijk.